Harvia Kivi

6,9kW

94900

Produkto šiuo metu neturime.

9kW

1,03900

Produkto šiuo metu neturime.

 

Harvia Kivi krosnelės leis Jums patirti ryškius prabangios saunos įspūdžius. Skleidžiamos šilumos unikalumas pasiekiamas akmenų ir suomiškos saunos tradicijų dėka. Šilumą galima reguliuoti plačiose ribose nuo švelnios iki itin karštos – pakanka užpilti daugiau vandens ant krosnelės viršaus arba tiesiog ant šono. Krosnelė užtikrina maloniai drėgną klimatą netgi palyginti žemos temperatūros pirtyje, o šilumą ilgai išsilaiko akmenyse.

Krosnelės Harvia Kivi užtikrina švelnų tradicinės pirties garą, naudojant šiuolaikines technologijas. Šiuose ant grindų pastatomų krosnelių modeliuose panaudojama net 100kg akmenų – tokio kiekio visiškai pakanka užtikrinti gausų garą net ir ilgesnį laiko tarpą. Akmenys sudėti į trikampio formos karkasą iš nerūdijančio plieno, sudedamą iš 2 dalių. Stilingas dizainas ir švelnios formos padeda perduoti pirčiai akmens natūralią jėgą.

Kadangi krosnelės paviršiaus temperatūra išlieka santykinai neaukšta, krosnelę galima montuoti šalia gultų, arba net įmontuoti į gultą, naudojant specialų nerūdijančio plieno apvadą. Taip pat apsaugai galima panaudoti ir stilingą aptvarą iš juodalksnio medienos.

Harvia Kivi modeliai PI70 ir PI90 komplektuojami su atskiru skaitmeniniu valdymo pultu (pultas įskaičiuotas į kainą). Tai labai palengvina krosnelės valdymą ir leidžia nustatyti maudymosi temperatūrą netgi vieno laipsnio tikslumu. Valdymo pultas sujungtas su krosnele plonu duomenų kabeliu ir gali būti montuojamas tiek saunos viduje, tiek išorėje. Kabelio ilgis yra 3m (pagal atskirą užsakymą 5m arba 10m)

 

Krosnelės instrukcija

 

Harvia Kivi 6,9kWHarvia Kivi 9kW
GamintojasHarvia Oy, SuomijaHarvia Oy, Suomija
Galingumas kW6.99
Pirtis nuo (m3)68
Pirtis iki (m3)1014
Intensyviai naud. nuo (m3)46
Intensyviai naud. iki (m3)812
Montavimo būdasPastatoma ant grindųPastatoma ant grindų
Akmenų konteinerio talpa (kg)100100
Krosnelės apdaila iš priekioNerūdijantis plienasNerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš šonųNerūdijantis plienasNerūdijantis plienas
Plotis (mm)370370
Gylis (mm)370370
Aukštis (mm)12001200
Svoris be akmenų (kg)1515

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Harvia Kivi”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *