Harvia Kivi XE

6,9kW

1,13000

Produkto šiuo metu neturime.

9kW

1,22500

Produkto šiuo metu neturime.

 

Harvia Kivi krosnelės leis Jums patirti ryškius prabangios saunos įspūdžius. Skleidžiamos šilumos unikalumas pasiekiamas akmenų ir suomiškos saunos tradicijų dėka. Šilumą galima reguliuoti plačiose ribose nuo švelnios iki itin karštos – pakanka užpilti daugiau vandens ant krosnelės viršaus arba tiesiog ant šono. Krosnelė užtikrina maloniai drėgną klimatą netgi palyginti žemos temperatūros pirtyje, o šilumą ilgai išsilaiko akmenyse.

Krosnelės Harvia Kivi užtikrina švelnų tradicinės pirties garą, naudojant šiuolaikines technologijas. Šiuose ant grindų pastatomų krosnelių modeliuose panaudojama net 100kg akmenų – tokio kiekio visiškai pakanka užtikrinti gausų garą net ir ilgesnį laiko tarpą. Akmenys sudėti į trikampio formos karkasą iš nerūdijančio plieno, sudedamą iš 2 dalių. Stilingas dizainas ir švelnios formos padeda perduoti pirčiai akmens natūralią jėgą.

Kadangi krosnelės paviršiaus temperatūra išlieka santykinai neaukšta, krosnelę galima montuoti šalia gultų, arba net įmontuoti į gultą, naudojant specialų nerūdijančio plieno apvadą. Taip pat apsaugai galima panaudoti ir stilingą aptvarą iš juodalksnio medienos.

Harvia Kivi modeliai PI70 ir PI90 komplektuojami su atskiru skaitmeniniu valdymo pultu (pultas įskaičiuotas į kainą). Tai labai palengvina krosnelės valdymą ir leidžia nustatyti maudymosi temperatūrą netgi vieno laipsnio tikslumu. Valdymo pultas sujungtas su krosnele plonu duomenų kabeliu ir gali būti montuojamas tiek saunos viduje, tiek išorėje. Kabelio ilgis yra 3m (pagal atskirą užsakymą 5m arba 10m)

 

Krosnelės instrukcija

 

Harvia Kivi 6,9kW Harvia Kivi 9kW
Gamintojas Harvia Oy, Suomija Harvia Oy, Suomija
Galingumas kW 6.9 9
Pirtis nuo (m3) 6 8
Pirtis iki (m3) 10 14
Intensyviai naud. nuo (m3) 4 6
Intensyviai naud. iki (m3) 8 12
Montavimo būdas Pastatoma ant grindų Pastatoma ant grindų
Akmenų konteinerio talpa (kg) 100 100
Krosnelės apdaila iš priekio Nerūdijantis plienas Nerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš šonų Nerūdijantis plienas Nerūdijantis plienas
Plotis (mm) 370 370
Gylis (mm) 370 370
Aukštis (mm) 1200 1200
Svoris be akmenų (kg) 15 15