Helo Cup STJ pilka apdaila

4.5kW

26200

Produkto šiuo metu neturime.

6kW

26900

Produkto šiuo metu neturime.

8kW

28300

Produkto šiuo metu neturime.

9kW

29500

 

Tradicinė krosnelė asmeninėms pirtims su įmontuotu mechaniniu valdymu. Akmenų konteineris talpina iki 25kg akmenų.

 

Krosnelės aprašymas (EN)

Krosnelės instrukcija (EN)

Krosnelės instrukcija (RU)

 

Helo Cup 4.5kW pilka  apdailaHelo Cup 6kW pilka apdailaHelo Cup 8kW pilka apdailaHelo Cup 9kW pilka apdaila
GamintojasHelo Oy, SuomijaHelo Oy, SuomijaHelo Oy, SuomijaHelo Oy, Suomija
Galingumas kW4.5689
Pirtis nuo (m3)3589
Pirtis iki (m3)691314
Intensyviai naud. nuo (m3)3369
Intensyviai naud. iki (m3)571112
Montavimo būdasPakabinama ant sienosPakabinama ant sienosPakabinama ant sienosPakabinama ant sienos
Akmenų konteinerio talpa (kg)15232323
Krosnelės apdaila iš viršausPilkai dažytaPilkai dažytaPilkai dažytaPilkai dažyta
Krosnelės apdaila iš priekioPilkai dažytaPilkai dažytaPilkai dažytaPilkai dažyta
Krosnelės apdaila iš šonųPilkai dažytaPilkai dažytaPilkai dažytaPilkai dažyta
Plotis (mm)410410410410
Gylis (mm)270270270270
Aukštis (mm)620620620620
Svoris be akmenų (kg)12121212
Saugus atstumas iš priekio (mm)60100150150
Saugus atstumas iš šonų (mm)4070100100
Saugus atstumas iš viršaus (mm)1200125012501250

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Helo Cup STJ pilka apdaila”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *