Helo Laava

901

76200

Produkto šiuo metu neturime.

1051

81800

Produkto šiuo metu neturime.

1201

86800

Produkto šiuo metu neturime.

1501

96400

Produkto šiuo metu neturime.

 

Helo Laava – modernaus dizaino krosnelė vidutinėms ir didesnėms pirtims. Krosnelės valdymui reikalingas atskiras valdymo pultas Digi I arba Digi II  su jėgos bloku WE. Krosnelėje telpa iki 60kg akmenų.

Krosnelės instrukcija

 

Helo Laava 901Helo Laava 1051Helo Laava 1201Helo Laava 1501
GamintojasHelo Oy, SuomijaHelo Oy, SuomijaHelo Oy, SuomijaHelo Oy, Suomija
Galingumas kW9.010.51215
Pirtis nuo (m3)891014
Pirtis iki (m3)13151824
Intensyviai naud. nuo (m3)891014
Intensyviai naud. iki (m3)11131622
Montavimo būdasPastatoma ant grindųPastatoma ant grindųPastatoma ant grindųPastatoma ant grindų
Akmenų konteinerio talpa (kg)60606060
Krosnelės apdaila iš viršausDažyta juoda spalvaDažyta juoda spalvaDažyta juoda spalvaDažyta juoda spalva
Krosnelės apdaila iš priekioDažyta juoda spalvaDažyta juoda spalvaDažyta juoda spalvaDažyta juoda spalva
Krosnelės apdaila iš šonųDažyta juoda spalvaDažyta juoda spalvaDažyta juoda spalvaDažyta juoda spalva
Plotis (mm)475475475475
Gylis (mm)515515515515
Aukštis (mm)700700700700
Svoris be akmenų (kg)29292929
Saugus atstumas iš priekio (mm)8080120120
Saugus atstumas iš šonų (mm)8080120120
Saugus atstumas iš galo (mm)110110120120
Saugus atstumas iš viršaus (mm)1200120014001400

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Helo Laava”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *