Harvia C260

Harvia C260
Harvia C260
Harvia C260

Iki 22kW

79900

Produkto šiuo metu neturime.

Iki 34kW

79900

Produkto šiuo metu neturime.

Harvia C260 valdymo pultas, skirtas valdyti didelio galingumo visuomeninės paskirties elektrines krosneles. Pultas montuojamas už pirties ribų. Komplekte yra temperatūrinis daviklis. Apsauga nuo perkaitimo. Savaitinis laikmatis ir nuotolinio valdymo galimybė. Papildomas kontaktorių blokas.

 

Valdymo pulto instrukcija

 

Mes siūlome visą spektrą valdymo pultų- nuo tradicinio mechaninio, iki procesorinio. Renkantis pultą labai svarbu, kad jis atitiktų krosnelės galingumą. Krosnelių, kurioms reikalingi pultai, puslapiuose yra nuorodos į šį puslapį.

Jeigu prie krosnelių pavadinimų pardavimo eilutėse nurodyta su valdymu, tai reiškia ,kad šiai krosnelei valdymo pultas nereikalingas. Tokiose krosnelėse dažniausiai yra įmontuotas 8 valandų išankstinio paleidimo ir 4 valandų darbo laikmatis ir temperatūros reguliatorius su krosnelės viduje sumontuotu temperatūros davikliu.

Prie krosnelių, kurioms reikia valdymo pultų, pavadinimų pardavimo eilutėse nurodyta be valdymo.

Kai kurie krosnelių modeliai gali būti tiek su valdymu, tiek be jo.

Krosnelėms su garo generatoriais pultai yra būtini, nes jie į vieną visumą sujungia du agregatus: oro bei akmenų šildytuvą – krosnelę ir garo generatorių. Prie šių pultų taip pat galima pajungti krosnelę be valdymo ir garo generatorių skirtą turkiškai pirčiai.