Harvia C105S

36700

Užsakoma prekė

 

Skaitmeninis valdymo pultas C105S suteikia galimybę kontroliuoti pirties temperatūrą ir drėgmę. Pulte jūs galite užprogramuoti pageidaujamą drėgmę, temperatūrą, bei maudymosi laiką, o du davikliai (temperatūros ir drėgmės) pirtyje stebės, kad būtų laikomasi programos. Pulto pagalba galima valdyti pirties apšvietimą ir ventiliatorių.

 

Valdymo pulto instrukcija

 

Mes siūlome visą spektrą valdymo pultų- nuo tradicinio mechaninio, iki procesorinio. Renkantis pultą labai svarbu, kad jis atitiktų krosnelės galingumą. Krosnelių, kurioms reikalingi pultai, puslapiuose yra nuorodos į šį puslapį.

Jeigu prie krosnelių pavadinimų pardavimo eilutėse nurodyta su valdymu, tai reiškia ,kad šiai krosnelei valdymo pultas nereikalingas. Tokiose krosnelėse dažniausiai yra įmontuotas 8 valandų išankstinio paleidimo ir 4 valandų darbo laikmatis ir temperatūros reguliatorius su krosnelės viduje sumontuotu temperatūros davikliu.

Prie krosnelių, kurioms reikia valdymo pultų, pavadinimų pardavimo eilutėse nurodyta be valdymo.

Kai kurie krosnelių modeliai gali būti tiek su valdymu, tiek be jo.

Krosnelėms su garo generatoriais pultai yra būtini, nes jie į vieną visumą sujungia du agregatus: oro bei akmenų šildytuvą – krosnelę ir garo generatorių. Prie šių pultų taip pat galima pajungti krosnelę be valdymo ir garo generatorių skirtą turkiškai pirčiai.