Feringer Lamel Mini Serpantinas

1,74600

Užsakoma prekė

 

Unikali savo grožiu ir našumu krosnelė „Lamel“ su natūralaus akmens apdaila.

 

Kai gamykla ėmė gaminti Lamel serijos krosneles pirčiai, daugeliui tapo aiški tikroji pirties krosnelės paskirtis. Tiems, kurie nors kartą pasikaitino garinėje pirtyje, turinčioje tokią krosnelę, atsiskleižia pirties ir buvimo joje esmės supratimas, todėl, kad garas, kurį sukuria šios krosnelės, visada minkštas, gerinantis sveikatą, tarsi sudarytas iš gryno deguonies! Kol kaista krosnelė galima maloniai pabūti prie židinio, stebint stebuklingą ugnies žaismą per didelį, patį skaidriausią stiklą. Malonumas ir palaima būnant prie židinio labai sustiprėja kai pasineriate į lengvą ir karštą, atpalaiduojantį ir sveikatą gerinantį garą, kuriuo galima netik žavėtis, bet ir gardžiuotis kaip švelniausiu, mėgstamu patiekalu!

 

Įsirengę serijos Lamel pirties krosnelę su natūralaus akmens apdaila jūs neužbėginėsite ten nusiprausti, bet užeidinėsite, kad pabūti ir pajusti tikrą malonumą. Šios krosnelės, tai tobulas aukščiausios kokybės gaminys, kuris jau po pirmo kūrenimo aprūpins jus maloniu garu kelioms valandoms. Didžioji akmenų dalis įkaista stipriai, o malkų reikia nedaug, todėl, kad pilnai sudega antrinės dujos. „Vortex“ efekto panaudojimas leidžia įsisavinti visą energiją ir nukreipti ją didelio akmenų kiekio šildymui. Feringer, tai krosnelė Rusiškai Pirčiai, kuri kokybiškai sušildo tiek mažą, tiek ir pačią didžiausią garinę pirtį.

 

Apdailos panaudojant kilmingą (aukštos kokybės) poliruojantį akmenį dėka, Feringer Lamel sukuria nuostabią, gydančią šilumą visada išlaikydamas nuostabų pavidalą. Gamyklos Feringer krosnelės pirčiai su Lamel apdaila gali būti pagamintos iš nefrito „perkeltas piešinys“, kuomet puikus, individualus akmens pjūvio ornamentas yra pernešamas į krosnelę.

 

Feringer Lamel, tai geriausia krosnelė Rusiškai pirčiai, tai geriausiais pasirinkimas įrengiant pačius moderniausius pirčių kompleksus ir saunas.

 

Feringer lamel instrukcija (RU)

 

 

. Feringer Lamel Mini Serpantinas
Gamintojas Feringer
Pirtis iki (m3) 16
Akmenų konteinerio talpa (kg) 60-80
Akmenu konteinerio dangtis Yra
Pakuros durelės Stiklinės 340х310
Plotis (mm) 510
Gylis (mm) 810
Aukštis (mm) 790
Svoris be akmenų (kg) 120
Dūmtraukio diametras (mm) 115

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Feringer Lamel Mini Serpantinas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *