Feringer Ujut Lamel

1,69900

Užsakoma prekė

Malkinė krosnis su vidine pakura Feringer Ujut Lamel su serpantino akmens apdaila, pirtims nuo 12 iki 30 kubinių metrų dydžio.

Garinės krosnelės Rusiškai pirčiai tai ypatingas reiškinys. Pats jų garinimo procesas užtikrina puikų, raminantį ir gerinantį sveikatą komfortą. Tai ugnies ir malkų aromatas kai jūs įdedate malkas į krosnelę.

Ugnies faerija, kurią jūs stebite per stiklines krosnelės dureles kol įkaista garinė pirtis ir akmenų talpa, sukuria raminančią atmosferą. Pirtis su malkine krosnele, kurioje pakura yra apsupta akmenų – tai geriausia ką galima sau leisti. Garines krosneles Feringer gamina jau seniai.

Mes žinome, kad tam, kad sukurti atpalaiduojantį ir sveikatą gerinantį efektą pirtyje, reikalinga ypatinga garo būsena ir ypatingos krosnelės. Gamyklos inžinierinis-techninis potencialas realizavo „Vortex“ efektą – unikalų reiškinį degimo procesuose, kuris leidžia perduoti maksimalią šilumą į akmenis naudojant nedidelį malkų kiekį.

Krosnelės Feringer yra orientuotos į „garinio“ režimo sukūrimą, t. y. į tikros rusiškos garinės krosnies režimuo sukūrimą. Tuo tikslu konstrukcija turi eilę ypatybių, būtent uždarą didelę akmenų talpą, talpinančią iki 100 kg akmenų tam, kad gauti garą. Dėka talpaus akmenų konteinerio ir pakuros konstrukcijos su aukštu naudingo veikimo koeficientu, akmenys įkaitinami iki 500 laipsnių Celsijaus ir būtent iš tokios temperatūros akmenų galima gauti „lengvus“ arba smulkiai dispersinius garus. Po viršutine krosnelės danga yra patalpintas šilumą izoliuojantis ekranas su kanalais, nukreipiančiais vandenį į pačių karščiausių akmenų zoną. Termoizoliacinis ekranas leidžia neperkaitinti viršutinės dangos, kas savo ruožtu garantuoja ilgą krosnies eksploatacijos laiką.

Ši krosnelė tiekiama tik pagal atskirą išankstinį užsakymą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Feringer Ujut Lamel”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *