Feringer Klasika Antik

malkinė krosnis Feringer Klasika AntikMalkinė krosnis Feringer Harmonija Antik
malkinė krosnis Feringer Klasika Antik
malkinė krosnis Feringer Klasika Antik
Malkinė krosnis Feringer Harmonija Antik

1,10500

 

Garinės krosnelės Rusiškai pirčiai tai ypatingas reiškinys. Pats jų garinimo procesas užtikrina puikų, raminantį ir gerinantį sveikatą komfortą. Tai ugnies ir malkų aromatas kai jūs įdedate malkas į krosnelę.

Ugnies faerija, kurią jūs stebite per stiklines krosnelės dureles kol įkaista garinė pirtis ir akmenų talpa, sukuria raminančią atmosferą. Pirtis su malkine krosnele, kurioje pakura yra apsupta akmenų – tai geriausia ką galima sau leisti. Garines krosneles Feringer gamina jau seniai.

Mes žinome, kad tam, kad sukurti atpalaiduojantį ir sveikatą gerinantį efektą pirtyje, reikalinga ypatinga garo būsena ir ypatingos krosnelės. Gamyklos inžinierinis-techninis potencialas realizavo „Vortex“ efektą – unikalų reiškinį degimo procesuose, kuris leidžia perduoti maksimalią šilumą į akmenis naudojant nedidelį malkų kiekį.

Krosnelės Feringer yra orientuotos į „garinio“ režimo sukūrimą, t. y. į tikros rusiškos garinės krosnies režimo sukūrimą. Tuo tikslu konstrukcija turi eilę ypatybių, būtent uždarą didelę akmenų talpą, talpinančią nuo 60 iki 130 kg akmenų tam, kad gauti garą. Dėka talpaus akmenų konteinerio ir pakuros konstrukcijos su aukštu naudingo veikimo koeficientu, akmenys įkaitinami iki 500 laipsnių Celsijaus ir būtent iš tokios temperatūros akmenų galima gauti „lengvus“ arba smulkiai dispersinius garus. Po viršutine krosnelės danga yra patalpintas šilumą izoliuojantis ekranas su kanalais, nukreipiančiais vandenį į pačių karščiausių akmenų zoną. Termoizoliacinis ekranas leidžia neperkaitinti viršutinės dangos, kas savo ruožtu garantuoja ilgą krosnies eksploatacijos laiką.

Feringer Klasika

Feringer Instrukcija (RU)

 

. Feringer Klasika
Gamintojas Feringer
Pirtis iki (m3) 23
Akmenų konteinerio talpa (kg) 90
Akmenu konteinerio dangtis Yra
Pakuros durelės Stiklinės 340х310
Krosnelės apdaila iš viršaus Nerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš priekio Dažyta juoda spalva
Krosnelės apdaila iš šonų Dažyta juoda spalva
Plotis (mm) 480
Gylis (mm) 810
Aukštis (mm) 800
Svoris be akmenų (kg) 55
Dūmtraukio diametras (mm) 115