Kastor Fero

2,07100

Užsakoma prekė

Nauja malkomis kūrenama Kastor Fero krosnelė, kurioje liepsna eina per akmenis. Garo kokybė prilygsta dūminės pirties klimatui.

 

Akmenų konteineris yra apšiltintas kaitrai atspariu (iki 1700°C temperatūros) vermikulitu ir ugniai atspariomis keraminėmis plytomis, todėl kūrenant neįkaista pirtis ir mažai įkaista metalinė krosnelės išorė. Tik tada, kai pradedama maudytis ir atidaromas garo dangtis, į pirtį plūsteli šilto oro srautas.

 

Kastor Fero krosnis yra labai ekonomiška. Kūrenant sunaudojama apie 14kg sausų skaldytų malkų. Kastor rekomenduoja naudoti sausas juodalksnio malkas, jos suteikia subtilų aromatą kuris yra naudingas kvėpavimo takams.  Akmeys (keraminiai) iki raudonumo įkaista per 1.5 – 2 valandas. Akmenys įkaista 700 – 750°C temperatūros. Uždaro apšiltinto akmenų konteinerio ir didelio kiekio akmenų dėka šiluma išsaugoma labai gerai ir jos užtenka ilgam. Akmenys (keraminiai arba tradiciniai gamtiniai) perkami atskirai.

Niekada nebuvo taip paprasta įsirengti dūminę pirtį, kaip dabar su krosnimi AITO arba FERO. Tereikia paruoštus karščiui atsparius elementus sudėti į metalinius žiedus, pridėti akmenų ir galima kūrenti. Tai šiuolaikinės konstrukcijos baltos dūminės pirties krosnis, kur dūmai per akmenis patenka į kaminą. Pirtis su šia krosnimi galima įrenginėti ir gyvename name.
Ugnis einanti per uždarame konteineryje sudėtus akmenis, įkaitina juos iki raudonumo ir net baltumo. Akmenys tampa idealiai švarūs, o gaunamas garas yra pastovus ypač lengvas ir švelnus ilgą laiką. Ant gerai išdegintų akmenų nuo praeitos maudynės nelieka pridegusių alaus ir užpilų kvapų, gare nebūna dulkių ir suodžių.

Krosnelės instrukcija

 

 Kastor Fero
GamintojasHelo Oy, Suomija
Pirtis nuo (m3)12
Pirtis iki (m3)22
Intensyviai naud. nuo (m3)12
Intensyviai naud. iki (m3)20
Akmenų konteinerio talpa (kg)74
Pakuros durelėsNerūd. plieno su stiklu
Pakuros viršaus storisKeramika
Pakuros šonų storisKeramika
Plotis (mm)571
Gylis (mm)515
Aukštis (mm)1225
Svoris be akmenų (kg)148
Dūmtraukio diametras (mm)129

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kastor Fero”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *