Universalus Šilumokaitis Ermak

Šilumokaitis Ermak INOX

6799

Šilumokaitis Ermak Nerūdijantis Plienas

4799

Universalus šilumokaitis ERMAK yra skirtas šildyti vandenį nuotoliniame rezervuare dėl natūralios cirkuliacijos. Patogu, kai karšto vandens rezervuaras montuojamas į gretimą prausyklos patalpą. Šilumokaitį galima montuoti į šiems tikslams pritaikytą pirties krosnį, vėliau prijungiant jį prie vandens šildymo sistemos ar vandens šildymo rezervuaro. Šilumokaitis  montuojamas pirties krosnies viduje, vienoje iš sienelių.

Šilumokaičio talpa yra 1 litras. Jį sudaro korpusas, į kurį įsukamos dvi pailgos rankovės.

Universalus šilumokaitis ERMAK (1 l) pagamintas iš karščiui atsparaus nerūdijančio plieno INOX 430, kuriame chromo kiekis yra iki 17%, naudojant specialią suvirinimo technologiją, kuri užtikrina konstrukcijos kokybę ir patikimumą.

 

UAB Geras garas yra oficialus Ermak pirties krosnelių atstovas Lietuvoje. Tik pas mus plačiausias ERMAK krosnelių asortimentas, kurias gyvai galite apžiūrėti, pačiupinėti ir įsigyti mūsų salone Vilniuje, Verkių g. 35.  Mūsų specialistai profesionaliai patars ir suteiks visą Jus dominančią informaciją apie ERMAK pirties krosneles. Mes suteiksime nemažesnę nei 3 metų garantiją įsigytai ERMAK produkcijai.