Ermak 20 Premium su tinklu špižinė

1,01900

ERMAK 20 Premium su tinklu (špižius) yra unikali modulinė pirties krosnis, kurios pakura pagaminta iš 10mm špižiaus o dūmų kanalai ir korpusas pagaminti iš plieno. Talpi atvira akmenų dėtuvė su galimybe įdiegti uždaros akmenų dėtuvės modulį ir garų patranką. Šios parinktys padės gauti lengvai suskaidytą garą, kuris garinėje patalpoje sukurs minkštą ir jaukią atmosferą.

 

Kaip išsirinkti pirties plieninę krosnelę? Renkantis plieninę pirties krosnį, pirmiausia turite atkreipti dėmesį į suvirinimo siūlių kokybę ir kiekį, kuo daugiau suvirinimo siūlių, tuo blogiau. Jie taip pat turi būti lygūs ir aukštos kokybės, kitaip, kai krosnis ir akmenų dėtuvė yra įkaitinami, tokia siūlė gali sprogti. Teikite pirmenybę krosnims, suvirintoms su  automatine įranga ir turinčiomis minimalų siūlių skaičių. Antra, naudojamo plieno kokybė ir storis. Plienas turėtų būti patikimas, aukštos kokybės, atitikti standartus ir tinkamas naudoti krosnyse. Pasirinkę tinkamą plieno storio santykį tinkamose vietose, galite sumažinti krosnies kainą, išlaikydami jos ilgaamžiškumą. Labai storasienės plieninės  krosnys sveria daug, yra brangios ir įkaista lėčiau.

Krosnies Ermak 20 Premium su tinklu modulinė konstrukcija leidžia susikomplektuoti krosnį pagal savo poreikius. Jos ypatingoje konstrukcijoje galima įdiegti papildomą įrangą. Ant krosnies galite pasirinktinai įdiegti uždarą akmenų dėtuvės modulį, garų patranką, šilumokaitį išoriniam vandens bakui.

Krosnis su tinklu yra ideali norint pasiekti “Rusiškos” pirties klimato režimus dėl galimybės sudėti daugybę akmenų, kurie kaupia savyje šilumą ir apsaugo nuo tiesioginės infraraudonosios spinduliuotės iš krosnies. Didelis akmenų, dedamų į grotelių dėklą, tūris leis jums švelniai šildyti garinės patalpą ir ilgą laiką palaikyti stabilią temperatūrą.

Tai yra kelių režimų pirties krosnis. Dėl savo sugebėjimo pasikeisti atsižvelgiant į žmogaus poreikius, garų pirtyje ji gali sukurti norimą mikroklimatą tiek rusiškos garinės pirties režimui, tiek sauso oro suomių saunai. Įdiegus specialias parinktis, krosnis galės šildyti kaimyninias patalpas, šildyti vandenį nuotoliniame vandens bake arba gauti tikrą lengvą, smulkiadispersinį garą.

Taip pat krosnis turi modernią išvaizdą ir unikalius techninius sprendimus. Liepsnos padalijimas iš pakuros į 4 srautus ir sudėtingas dūmų kanalų su paskirstymo kamera dizainas leido padidinti krosnies efektyvumą ir dar labiau įkaitinti akmenis. Krosnelė perduoda maksimalią šiluminę energiją iš deginančios medienos į akmenis, taip smarkiai sumažindama dūmtakių dujų temperatūrą išėjimo į kaminą metu, o tai prailgins kamino tarnavimo laiką.

 

Krosnelės instrukcija

 

Ermak 20 Premium su tinklu špižius
GamintojasErmak, RF
Pirtis nuo (m3)12
Pirtis iki (m3)20
Intensyviai naud. nuo (m3)12
Intensyviai naud. iki (m3)18
Akmenų konteinerio talpa (kg)180
Pakuros durelėsStiklinės
Krosnelės apdaila iš viršausNerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš priekioDažyta juoda/vario spalva
Krosnelės apdaila iš šonųDažyta juoda/vario spalva
Plotis (mm)540
Gylis (mm)820
Aukštis (mm)920
Svoris be akmenų (kg)130
Dūmtraukio diametras (mm)115