Ermak 24 Liuks su tinklu

Ermak 24 Liuks Su Tinklu

2,49900

Produkto šiuo metu neturime.

Šilumokaitis

6800

Vandens Bakas 40L

11999

Produkto šiuo metu neturime.

ERMAK 24 Liuks su tinklu (nerūdijantis plienas) yra unikali modulinė pirties krosnelė, kurios pakura ir dūmų kanalai yra pagaminti iš tikro maistui atsparaus nerūdijančio plieno INOX 304 AISI. Uždara akmenų dėtuvė ir garo patranka (įeina į komplektaciją)  padeda išgauti sausą, perkaitintą, gerai išsklaidytą garą, kuris sukuria minkštą ir jaukią atmosferą garinėje pirtyje.

Pirties krosnys su tinklu iš  nerūdijančio plieno INOX-304 atlaiko didesnes šilumos apkrovas, turi padidėjusias antikorozines savybes, kaitindamos neišskiria kenksmingų medžiagų ir kvapų ir turi didesnį patvarumą, palyginti su įprastais karščiui atspariais plienais.

ERMAK 24 Liuks krosnies modelyje, pakura ir dujų kanalų sistema pagaminta iš karščiui ir rūgščiai atsparaus INOX AISI-304 klasės nerūdijantčio plieno (nemagnetis), savo sudėtyje turinčio daug nikelio iki 10% ir chromo iki 18%. Nerūdijančio plieno storis esantis krosnėlės pakurojei yra 8 mm, krosnies arka yra 5 mm, krosnies šonai ir dūmų kanalai yra 3 mm storio.

AISI-304 yra aukštos kokybės karščiui atsparus nerūdijantis plienas ir nebijo aukštos temperatūros veikiant pirties krosnelei. Dėl geresnės plieno sudėties ir didelio nikelio kiekio jis puikiai suvirinamas. Nikelis yra labai brangus metalas, tačiau dėl didelio nerūdijančio plieno kiekio jis įgyja padidintą stiprumą ir atsparumą kraštutinėms temperatūroms, be to, įgyja puikų suvirinamumą. Dėl nikelio šis plienas praranda savo magnetines savybes.

Krosnis su tinklu yra ideali norint pasiekti “Rusiškos” pirties klimato režimus dėl galimybės sudėti daugybę akmenų, kurie kaupia savyje šilumą ir apsaugo nuo tiesioginės infraraudonosios spinduliuotės iš krosnies. Didelis akmenų, dedamų į grotelių dėklą, tūris leis jums švelniai šildyti garinės patalpą ir ilgą laiką palaikyti stabilią temperatūrą.

Tai yra kelių režimų pirties krosnis. Dėl savo sugebėjimo pasikeisti atsižvelgiant į žmogaus poreikius, garų pirtyje ji gali sukurti norimą mikroklimatą tiek rusiškos garinės pirties režimui, tiek sauso oro suomių saunai. Įdiegus specialias parinktis, krosnis galės šildyti kaimyninias patalpas, šildyti vandenį nuotoliniame vandens bake arba gauti tikrą lengvą, smulkiadispersinį garą.

Taip pat krosnis turi modernią išvaizdą ir unikalius techninius sprendimus. Liepsnos padalijimas iš pakuros į 4 srautus ir sudėtingas dūmų kanalų su paskirstymo kamera dizainas leido padidinti krosnies efektyvumą ir dar labiau įkaitinti akmenis. Krosnelė perduoda maksimalią šiluminę energiją iš deginančios medienos į akmenis, taip smarkiai sumažindama dūmtakių dujų temperatūrą išėjimo į kaminą metu, o tai prailgins kamino tarnavimo laiką.

 

Krosnelės instrukcija

 

Ermak 24 Liuks su tinklu
GamintojasErmak, RF
Pirtis nuo (m3)16
Pirtis iki (m3)24
Intensyviai naud. nuo (m3)16
Intensyviai naud. iki (m3)22
Akmenų konteinerio talpa (kg)180-240
Pakuros durelėsStiklinės
Krosnelės apdaila iš viršausNerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš priekioDažyta juoda/vario spalva
Krosnelės apdaila iš šonųDažyta juoda/vario spalva
Plotis (mm)540
Gylis (mm)820
Aukštis (mm)920
Svoris be akmenų (kg)95
Dūmtraukio diametras (mm)115