Ermak 30 Liuks su tinklu (plienas)

2,42900

Užsakoma prekė

ERMAK 30 Liuks su tinklu (plienas) yra unikali modulinė pirties krosnelė, kurios pakura ir dūmų kanalai yra pagaminti iš konstrukcinio plieno, iki 8mm storio. Uždara akmenų dėtuvė ir garo patranka (įeina į komplektaciją)  padeda išgauti sausą, perkaitintą, gerai išsklaidytą garą, kuris sukuria minkštą ir jaukią atmosferą garinėje pirtyje.

Krosnis su tinklu yra ideali norint pasiekti “Rusiškos” pirties klimato režimus dėl galimybės sudėti daugybę akmenų, kurie kaupia savyje šilumą ir apsaugo nuo tiesioginės infraraudonosios spinduliuotės iš krosnies. Didelis akmenų, dedamų į grotelių dėklą, tūris leis jums švelniai šildyti garinės patalpą ir ilgą laiką palaikyti stabilią temperatūrą.

Tai yra kelių režimų pirties krosnis. Dėl savo sugebėjimo pasikeisti atsižvelgiant į žmogaus poreikius, garų pirtyje ji gali sukurti norimą mikroklimatą tiek rusiškos garinės pirties režimui, tiek sauso oro suomių saunai. Įdiegus specialias parinktis, krosnis galės šildyti kaimyninias patalpas, šildyti vandenį nuotoliniame vandens bake arba gauti tikrą lengvą, smulkiadispersinį garą.

Taip pat krosnis turi modernią išvaizdą ir unikalius techninius sprendimus. Liepsnos padalijimas iš pakuros į 4 srautus ir sudėtingas dūmų kanalų su paskirstymo kamera dizainas leido padidinti krosnies efektyvumą ir dar labiau įkaitinti akmenis. Krosnelė perduoda maksimalią šiluminę energiją iš deginančios medienos į akmenis, taip smarkiai sumažindama dūmtakių dujų temperatūrą išėjimo į kaminą metu, o tai prailgins kamino tarnavimo laiką.

 

Krosnelės instrukcija

 

Ermak 30 Liuks su tinklu plienas
Gamintojas Ermak, RF
Pirtis nuo (m3) 22
Pirtis iki (m3) 32
Intensyviai naud. nuo (m3) 22
Intensyviai naud. iki (m3) 30
Akmenų konteinerio talpa (kg) 210
Pakuros durelės Stiklinės
Krosnelės apdaila iš viršaus Nerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš priekio Dažyta juoda/vario spalva
Krosnelės apdaila iš šonų Dažyta juoda/vario spalva
Plotis (mm) 561
Gylis (mm) 880
Aukštis (mm) 1030
Svoris be akmenų (kg) 135
Dūmtraukio diametras (mm) 130