Ermak 24 premium

Ermak 24 Premium

95900

Garo Patranka

8900

Produkto šiuo metu neturime.

Pakabinamas Bakas 40L

19900

Šilumokaitis

9500

Tinklas Akmenims 50kg

8900

Uždara Akmenų Dėtuvė

6400

ERMAK 24 Premium (plienas) yra unikali modulinė pirties krosnis, kurios pakura ir dūmų kanalai pagaminti iš plieno. Erdvi atvira akmenų dėtuvė su galimybe sumontuoti uždaros akmenų dėtuvės modulį ir įmontuoti garo patranką. Šios parinktys padės gauti lengvą smulkų garą, kuris sukuria minkštą ir patogią atmosferą garų pirtyje.

Krosnelės pakura, dūmų kanalai ir akmenų dėtuvė yra pagaminta iš struktūrinio plieno. Maksimalių šiluminių apkrovų vietose plieno storis yra 11 mm, krosnies skliautas yra 8 mm, o pakuros ir dūmų kanalų sienelės yra 3-4 mm.

 

Krosnelės instrukcija LT

 

Krosnelės instrukcija RU

 

Ermak 24 premium
Gamintojas Ermak, RF
Pirtis nuo (m3) 16
Pirtis iki (m3) 26
Intensyviai naud. nuo (m3) 16
Intensyviai naud. iki (m3) 24
Akmenų konteinerio talpa (kg) 60
Pakuros durelės Stiklinės
Krosnelės apdaila iš viršaus Nerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš priekio Dažyta grafito spalva
Krosnelės apdaila iš šonų Dažyta grafito spalva
Plotis (mm) 470
Gylis (mm) 690
Aukštis (mm) 830
Svoris be akmenų (kg) 77
Dūmtraukio diametras (mm) 115

 

Papildomai prie krosnelės galima komplektuoti įvairius modulius pagal kliento poreikius.

 

Vandens šildymui pirties patalpoje galima papildomai naudoti pakabinamą 40L vandens baką. Baką galima montuoti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje.

Taip pat vandens šildymui galima naudoti įmontuojamą į krosnelės pakurą šilumokaitį, kurį prijungtumėte prie atskiro vandens bako, kur natūralios cirkuliacijos būdu šils vanduo. Šilumokaitį patogu naudoti kai vandens bakas yra kitoje nei krosnelė, pvz. prausykloje ar duše.  Šilumokaitį galima montuoti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje.

Didesniam šilumos akumuliavimui galima naudoti pakabinamą tinklą akmenims į kurį telpa iki 40kg akmenų, taip pat šis tinklas sumažina nepageidaujamą aštrų ir deginantį infraraudonajį spinduliavimą. Tinklą galima pakabinti tiek dešinėje tiek ir kairėje krosnelės pusėje, arba abejose pusėse.

Siekiant labiau įkaitinti akmenis ir išgauti kokybiškesnį garą galima naudoti uždaros akmenų dėtuvės modulį. Vanduo užpilamas ant akmenų atidarius dangtį.

Garo patranka skirta išgauti lengvą ir smulkiadispersinį garą. Įrenginio konstrukcija leidžia vandeniui patekti į patį akmenų dėtuvės centrą, kuriame akmenys yra patys karščiausi. Vanduo patekęs ant karščiausių akmenų žaibiškai išgaruoja sukurdamas kokybišką ir lengvą garą.