Ermak 30 Liuks Steel

1,56900

Užsakoma prekė

ERMAK 30 Liuks Steel (plienas) yra unikali modulinė pirties krosnelė, kurios pakura ir dūmų kanalai yra pagaminti iš plieno. Uždara akmenų dėtuvė ir garo patranka (įeina į komplektaciją)  padeda išgauti sausą, perkaitintą, gerai išsklaidytą garą, kuris sukuria minkštą ir jaukią atmosferą garinėje pirtyje.

Plieninės krosnys yra pigiausios, lyginant su ketaus ar nerūdijančio plieno krosnimis. Plieninės pirties krosnys greitai sušildo garų pirtį ir akmenų dėtuvę. Plieno storis yra specialiai parinktas taip, kad būtų užtikrintas optimalus kaitinimo greitis ir krosnies patvarumas. Labiausiai termiškai apkrautose vietose plieno storis siekia 12 mm.

Krosnies Ermak 30 Liuks iš plieno modulinė konstrukcija leidžia susikonfigūruoti krosnį pagal savo poreikius ir pirties tipą. Dėka specialaus dizaino galima montuoti papildomus priedus iš skirtingų krosnies pusių. Ant krosnies galite papildomai sumontuoti vandens baką, papildomą tinklą akmenims, šilumokaitį išoriniam rezervuarui. Dėl krosnies gebėjimo keistis atsižvelgiant į žmogaus poreikius, ji gali būti vienodai naudojama kuriant garų pirtis, pavyzdžiui, rusišką garų pirtį ir suomišką sauso oro sauną.

Tai yra kelių režimų pirties krosnis. Ji turi dvi akmenų dėtuves – uždarą (vidinę) ir atvirą. Uždaroje dėtuvėje akmenys yra uždaroje erdvėje ir kaitinami iš visų pusių iki 600 laipsnių temperatūros. Tai leidžia jums sukurti idealų mikroklimatą garų pirtyje rusiškos garinės pirties režimui su gausiu sausu smulkiadispersiniu garu, gaunamu naudojant įmontuotos garo patrankos pagalba. Garo patranka tiekia vandenį tiesiai į didelę uždarą akmenų dėtuvę. Taip pat galima gauti normalų drėgną garą ir iš viršutinių akmenų sudėtų atviroje akmenų dėtuvėje. Ši krosnis taip pat gali per trumpą laiką padidinti garinės patalpos temperatūrą daugiau kaip 100 laipsnių, jei reikia sukurti karšto sauso oro suomiškos pirties režimą.

Taip pat krosnis turi modernią išvaizdą ir unikalius techninius sprendimus. Liepsnos padalijimas iš pakuros į 4 srautus ir sudėtingas dūmų kanalų su paskirstymo kamera dizainas leido padidinti krosnies efektyvumą ir dar labiau įkaitinti akmenis. Krosnelė perduoda maksimalią šiluminę energiją iš deginančios medienos į akmenis, taip smarkiai sumažindama dūmtakių dujų temperatūrą išėjimo į kaminą metu, o tai prailgins kamino tarnavimo laiką.

Pirties krosnis Ermak Liuks su langu. Unikali krosnies savybė yra tai, kad galinėje krosnies pusėje yra specialus apžvalgos langas su karščiui atspariu stiklu, kad būtų galima stebėti ugnį ir sukurti malonią židinio atmosferą garų pirtyje. Langas gali būti atidarytas specialiu raktu, kai krosnis neveikia, aptarnauti ir valyti. Stiklas savaime išsivalo degimo metu ir nuo krosnies pusės malkomis yra apsaugotas metalo grotelėmis.

 

Krosnelės instrukcija

 

 

Ermak 30 Liuks Steel
Gamintojas Ermak, RF
Pirtis nuo (m3) 22
Pirtis iki (m3) 34
Intensyviai naud. nuo (m3) 22
Intensyviai naud. iki (m3) 32
Akmenų konteinerio talpa (kg) 70
Pakuros durelės Stiklinės
Krosnelės apdaila iš viršaus Nerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš priekio Nerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš šonų Dažyta juoda spalva
Plotis (mm) 490
Gylis (mm) 780
Aukštis (mm) 900
Svoris be akmenų (kg) 116
Dūmtraukio diametras (mm) 130