Liepos dailylentė A klasė, plotis 83mm

0.4m Už M²

1600

Produkto šiuo metu neturime.

Nuo 0,5m Iki 0,8m Už M²

1600

Produkto šiuo metu neturime.

Nuo 0,9m Iki 1,7m Už M²

1600

Produkto šiuo metu neturime.

Nuo 1,8m Iki 3m Už M²

2700

Produkto šiuo metu neturime.

 

A klasė – be šakė mediena su galimais labai mažais patamsėjimais ir retais taškeliais.

Lietuviška  mediena pirčių sienoms ir luboms:
Liepa – Šviesi, su matoma struktūra, malonaus kvapo, mažai skali ir lengviausia lietuviška mediena( 1m3 sveria apie 400kg, drebulė – 450kg, juodalksnis 500kg) . Kuo lengvesnė medžiaga tuo mažiau šilumos ji akumuliuoja savyje ir tuo greičiau atšala prie jos prisilietus. Liepinė pirtis pasižymi geru kvapu ir švelniu klimatu (tarkim drebulė turi nemalonų kvapą, o juodalksnis keičia spalvą į tamsėjimo pusią, be to juodalksnis „kaitriausias“ iš tų medžių, taigi ir pirtis iš jo bus „spigiausia“). Pridėjus liepos energetines savybes ir tautosakos sukurtą įvaizdį (bičių numylėtas medis) – tai geriausia lietuviška mediena pirtims.
Mes pastoviai perkame iš girininkijų ir gaminame iš lietuviškos liepos medžio (atvežtinio medžio nenaudojam) dailylentes kurių storis 13mm , plotis 83mm (dengiamoji) ,tai darome griežtai laikantis pirtims gaminamų dailylenčių technologijos,  ir rūšiuojame į tris kokybės klases ne pagal apdirbimo lygį, o pagal medienos švarumą. Ilgis nuo 40cm iki 3m skersuota kas 10cm žingsniu.

Dėmesio: užsakymo formos pastabų lauke nepamirškite nurodyti jums reikalingų dailylentės ilgių (dailylentė skersuota, todėl kokybiška per visą ilgį; užsakant užleisti nereikia).   

 

 

Maksimalus individualaus užsakymo atlikimo terminas 13mm liepos dailylentei dvi savaitės. Telefonas pasiteiravimui:  868633918. 

 Gamintojas Geras garas