Liepos dailylentė B klasė, plotis 88mm

900

B klasė –  mediena su  sveikomis nekrintančiomis šakomis, patamsėjimais, gausiais taškeliais arba nedideliais obliavimo defektais.

Puiki  mediena pirčių sienoms ir luboms:
Liepa – Šviesi, su matoma struktūra, malonaus kvapo, mažai skali ir lengviausia lietuviška mediena( 1m3 sveria apie 400kg, drebulė – 450kg, juodalksnis 500kg) . Kuo lengvesnė medžiaga tuo mažiau šilumos ji akumuliuoja savyje ir tuo greičiau atšala prie jos prisilietus. Liepinė pirtis pasižymi geru kvapu ir švelniu klimatu (tarkim drebulė turi nemalonų kvapą, o juodalksnis tamsėja, be to juodalksnis „kaitriausias“ iš tų medžių, taigi ir pirtis iš jo bus „spigiausia“). Pridėjus liepos energetines savybes ir tautosakos sukurtą įvaizdį (bičių numylėtas medis) – tai geriausia lietuviška mediena pirtims.
Gaminame dailylentes kurių storis 15mm , plotis 88mm (dengiamasis), tai darome griežtai laikantis pirtims gaminamų dailylenčių technologijos,  ir rūšiuojame į tris kokybės klases ne pagal apdirbimo lygį, o pagal medienos švarumą. Ilgis nuo 1.8m iki 3m skersuota kas 10cm žingsniu.

Dėmesio: užsakymo formos pastabų lauke nepamirškite nurodyti jums reikalingų dailylentės ilgių (dailylentė skersuota, todėl kokybiška per visą ilgį; užsakant užleisti nereikia).   

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Liepos dailylentė B klasė, plotis 88mm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *