Žadeitas skaldytas (nuoskaldos) 10kg

3900

Užsakoma prekė

 

Žadeitas yra pakankamai retas ir vertingas akmuo, kuris, skirtingai nuo nefrito naudojamas ir juvelyrų. Nefritas randamas beveik kiekviename žemyne , o žadeitas kasamas tik trijose šalyse. Apskritai, pasaulyje žinomi tik aštuoni šaltiniai žadeito. Pasaulinę rinką papuošalų ir juvelyrinių dirbinių iš žadeito, beveik išimtinai užima Birma (Mianmaras), po to seka Gvatemala ir Rusija. Tik šios trys šalys išgauna aukštos kokybės žadeitą ir pristato jį į rinką. Taip pat žadeito randama ir  JAV (Kalifornija), Japonijoje, Šveicarijoje, NVS šalyse. Bet šiose vietose yra prastos kokybės žaliavos, todėl šie ištekliai rinkos nedomina.

Bendrovės ООО «Хакасинтерсервис»  įkūrėjas Michailas Hrolenko, kruopščiai išanalizavęs fizikines akmens  savybes ir cheminę sudėtį priėjo išvadą, kad žadeito gydomosios savybės ypatingai pasireiškia saunose ir pirtyse. Vėliau atlikti laboratoriniai tyrimai patvirtino, kad jis buvo teisus. Tuomet rusų bendrovė ООО «Хакасинтерсервис»  pradėjo naudoti žadeitą pirčių verslui. Šios kompanijos  žadeitas yra laikomas geriausias Rusijos rinkoje. Jį renkasi visi ištikimi pirčių ir saunų mylėtojai.  Žadeitas – išties unikalus akmuo  pirtims ir saunoms.

Visi akmenys būna plauti gamykloje, tačiau švara nepamaišys, todėl nuplaukite ir būtinai išdžiovinkite.

 

Akmenis dėkite, tolygiai užpildydami visą akmenų konteinerio plotą, taip, kad jie laikytusi atsirėmę vienas į kitą ir į krosnelės sieneles.

 

Kuo daugiau sudėsite akmenų tuo daugiau sukaupsite šilumos ir daugiau gausite garo, tačiau jeigu per akmenis necirkuliuoja oras – nešyla pirtis, perkaista ir greitai perdega kaitinimo elementai.

 

Virš kaitinimo elementų, priklausomai nuo krosnelės ir akmenų dydžio, uždėkite 5-8 cm akmenų taip, kad nesimatytų kaitinimo elementų. Didesnis kaupas akmenų paprasčiausiai nesušils. Jeigu šis sluoksnis suplonėjo ir pradėjo šviesti įkaitę tenai – neatidėliodami perrinkite akmenis ir pakeiskite sutrupėjusius.

 

Ant visų elektrinių ir malkinių krosnelių be išimties galima pilti vandenį. Galimo pilti vandens kiekis priklauso nuo akmenų kiekio, jų temperatūros ir krosnelės galingumo. Malkinei krosnelei labai svarbu šilumos nuėmimo efektyvumas. Jeigu papilsite per daug – atšals akmenys ir kartu visa pirtis.