Dovanų rinkinys vyrams, šampūnas ir dušo želė BEER, 2 x 400 ml

1999

Rinkinys vyrams. Rinkinį sudaro alaus dušo želė vyrams ( su apynių ekstraktais ir kadagių aliejumi) 400 ml ir alaus šampūnas vyrams (su apynių ekstraktais ir kadagių aliejumi visų tipų plaukams) 400 ml.

 

Alaus šampūnas vyrams yra viskas, ko jums reikia rytinei rutinai. Kasdienė plaukų priežiūra visų tipų plaukams. Alaus šampūne yra apynių ekstraktų ir kadagio aliejaus, kurie stiprina plaukus ir skatina plaukų augimą, mažina plaukų slinkimą ir suteikia apimties. Suteikia plaukams gaivinamąjį poveikį ir apsaugo nuo plaukų lūžinėjimo. Atstatomoji alaus šampūno formulė. Naudojimas: paskirstyti nedidelį šampūno kiekį ant drėgnų plaukų, įmasažuoti, bei išskalauti. NEVARTOTI Į VIDŲ!

 

Alaus dušo želė yra viskas, ko jums reikia rytinei rutinai. Kasdienė plaukų ir kūno priežiūra vyrams kruopščiai pašalina nešvarumus bei gaivina.Sudėtyje yra yra apynių ekstraktų ir kadagio aliejų, kurie maitina kūną bei galvos odą. Suteikia plaukams gaivinamąjį poveikį ir apsaugo nuo plaukų lūžinėjimo. Tikra atgaiva vyrams. Taipogi tinka prieš ir po sporto.Naudojimas: paskirstyti nedidelį kiekį gelio ant drėgnos odos bei plaukų, įmasažuoti, išskalauti. NEVARTOTI Į VIDŲ!

 

Gamintojas: Aromatika BV, Netherlands.