Raudonojo Kanados kedro Dailylentė

13500

 

Raudono Kanados kedro 12mm storio ir 90mm pločio (dengiamoji) dailylentė pirtims gaminama iš rinktinės Raudono Kanados kedro medienos ir yra tik aukščiausios rūšies.

Čia nurodoma kvadratinio metro kaina. Ilgiai būna įvairūs. Užsakant reiktų įrašyti bendrą kvadratinių metrų kiekį (kvadratūrą), o pastabose nurodyti Jūsų norimą lentelių ilgį.

Plačiau apie raudonajį Kanados kedrą

 

Geriausia mediena pirčių sienoms:

Raudonasis Kanados kedras – tai visuotinai priimtas prekinis medienos pavadinimas (Amerikoje -Western Red Cedar), tikras medžio pavadinimas tuja arba mamuto medis. Mediena labai plačios spalvų gamos, nuo rausvo ar smėlio spalvos iki tamsiai rudo ir visa spalvų gama gali būti vienoje lentoje (jei ji bent kiek ilgesnė). Tai labai minkšta ir lengva mediena (1m3 sveria nepilnus 300kg), turi daug gydomosiomis ir antiseptinėmis savybėmis pasižyminčio eterinio aliejaus (kvepia sudrėkinus), mažai deformuojasi pirtyje.
Pasaulyje laikoma geriausiu medžiu pirčiai.
Mes gaminame ir turime sandėlyje, kedro ruošinių gultams (95x25mm) bei kedro dailylentės (90mm dengiamoji) . Ilgiai įvairūs , pageidaujamus galite įrašyti pastabose prie užsakymo arba teiraukitės tel. 868633918.

Gamintojas Geras garas.