Termo medienos dailylentė 83mm

4900

Termo dailylentė iš Termiškai apdorotos lietuviškos lapuočių medienos.

 

Dėmesio: užsakymo formos pastabų lauke nepamirškite nurodyti jums reikalingų dailylentės ilgių (dailylentė skersuota, todėl kokybiška per visą ilgį; užsakant užleisti nereikia). Čia nurodoma kvadratinio metro kaina. Ilgiai būna įvairūs. Užsakant reiktų įrašyti bendrą kvadratinių metrų kiekį  (kvadratūrą), o pastabose nurodyti Jūsų norimą lentelių ilgį .

Lietuviška mediena pirčių sienoms:
Termo mediena – Tamsi, su matoma struktūra lietuviška, termiškai apdorota mediena( 1m3 sveria apie  600kg) . Kuo lengvesnė medžiaga tuo mažiau šilumos ji akumuliuoja savyje ir tuo greičiau „atšala“ prie jos prisilietus. Lengvumu termo mediena (gali būti liepa, drebulė arba juodalksnis) pralaimi ir liepai ir drebulei ir juodalksniui, tačiau savo tamsesnės spalvos dėka yra mažiau tepli, nebijo drėgmės. Gražiai dera su liepa.
Mes pastoviai gaminame iš lietuviško medžio (atvežtinio medžio nenaudojam) , griežtai laikantis pirtinių medienos apdirbimo technologijų ir turime sandėlyje,dailylenčių (83x13mm), ruošinių gultams (83x26mm) ir grindų grotelėms (43x26mm ir 45×13mm).  Ilgiai nuo 0,4m iki 3m su 10cm žingsniu (neturėsite nuostolių nupjaudami per ilgas dalis).

Gamintojas Geras garas