Žadeito Akmenys Gludinti 8kg

Akcija!

5400

Tai ne vulkaninės kilmės pusbrangis akmuo (iki šiol vadinamas “imperatoriškuoju akmeniu”), turintis unikalių savybių, retas, gražus. Mūsų žadeitas žalios arba pilkšvos spalvos, jo ištekliai pasaulyje  yra riboti, jis nereaguoja su rūgštimis, išgrynina aplinkos orą, išgaunamas  rankiniu būdu. Europoje šio akmens ištekliu nėra, apdorojamas  mineralais turinčiais  tvirtumą pagal Moso skalę daugiau negu 7.0.

Ilgaamžiškesnis palyginus su kitais akmenimis pirčiai, saunai.

Naudoti saunoje, pirtyje  absoliučiai saugu, nes jam būdingi labai aukšti tvirtumo ir patvarumo rodikliai

Apliejus akmenį pirtyje, saunoje  nesusidaro jokio matomo ir žadą gniaužančio garo, visą laiką lengva kvėpuoti

Skiriasi masažas žadeitu dėl akmens sudėties įpatybių nuo kitų akmenų skirtų masažui

Pasikeičia maudimosi malonumas

Visi akmenys būna plauti gamykloje, tačiau švara nepamaišys, todėl nuplaukite ir būtinai išdžiovinkite.

 

Akmenis dėkite, tolygiai užpildydami visą akmenų konteinerio plotą, taip, kad jie laikytusi atsirėmę vienas į kitą ir į krosnelės sieneles.

 

Kuo daugiau sudėsite akmenų tuo daugiau sukaupsite šilumos ir daugiau gausite garo, tačiau jeigu per akmenis necirkuliuoja oras – nešyla pirtis, perkaista ir greitai perdega kaitinimo elementai.

 

Virš kaitinimo elementų, priklausomai nuo krosnelės ir akmenų dydžio, uždėkite 5-8 cm akmenų taip, kad nesimatytų kaitinimo elementų. Didesnis kaupas akmenų paprasčiausiai nesušils. Jeigu šis sluoksnis suplonėjo ir pradėjo šviesti įkaitę tenai – neatidėliodami perrinkite akmenis ir pakeiskite sutrupėjusius.

 

Ant visų elektrinių ir malkinių krosnelių be išimties galima pilti vandenį. Galimo pilti vandens kiekis priklauso nuo akmenų kiekio, jų temperatūros ir krosnelės galingumo. Malkinei krosnelei labai svarbu šilumos nuėmimo efektyvumas. Jeigu papilsite per daug – atšals akmenys ir kartu visa pirtis.

 

Pastabose galima nurodyti akmens frakcijos dydi arba kokiai krosnelei perkate malkomis kūrenamai ar elektrinei.