PARAFINO ALYVA Tikkurila laudesuoja 1L

Akcija!

1499

SUPI LAUDESUOJA Apsauginė priemonė pirčių suoliukams nuo drėgmės ir nešvarumų.

LAUDESUOJA įsigeria į medieną ir palieka minkštą apsauginį sluoksnį.

Apdorotus paviršius lengva išlaikyti higieniškai švarius. Bespalvis , bet gali keisti medienos atspalvį.

Pritaikymas: pirčių suoliukai ir kiti mediniai paviršiai pirtyse.

Išeiga: 8-15 kv.m./1L

Skiediklis ir įrankių valiklis: vanduo

 

Naudojimo instrukcija: nešvarias lentas nuplaukite ir leiskite išdžiūti. Labai purvinus ir patamsėjusius suoliukus pašlifuokite. Priemonę užtepkite teptuku arba švariu skudurėliu ir leiskite įsigerti į medieną. Jeigu visa priemonė įsigeria, tuomet užtepkite pakartotinai. Užkaitinkite pirtį ir skudurėliu pašalinkite nuo paviršiaus priemonės likutį.

Džiuvimo trukmė: priemonė įsigeria į medieną. Įsigėrimo trukmė priklauso nuo medienos.

Dažymo sąlygos: paviršius turi būti sausas, oro temperatūra ne žemesnė kaip +5C, santykinis drėgnumas ne didesnis kaip 80%.

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite priemonės į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ir dirvą. Tuščius indelius atiduokite perdirbimui arba į sąvartyną. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones.SAUGOKITE NUO VAIKŲ.

 

SAUGOKITE NUO ŠALČIO !

 

Gamintojas: TIKKURILA PAINTS OY, Vantaa, Suomija.

 

Pirtims naudojama lengva mediena yra labai porėta ir dėl to tepli medžiaga. Į medieną įsigėrusį purvą visiškai pašalinti galima tik mechaniškai. Pirtyje naudojamos dviejų tipų medienos apsaugos priemonės, tai:Medienos apsaugos priemonės parafino aliejų pagrindu. Šios priemonės įsigeria į  medieną ir uždaro jos poras – purvas lieka viršuje. Šia priemone apdorota mediena lengvai valosi muilo tirpalu. Labai įsisenėjusį purvą galima valyti ir kitomis priemonėmis, tačiau po to būtina gausiai nuplauti vandeniu, gerai išdžiovinti ir iš naujo nutepti šiomis priemonėmis. Keičia medienos spalvą, ji tampa sodresnė, išryškėja rievės (drebulė pilkėja). Malonu tai, kad po apdorojimo lieka natūralus medinis paviršius. Savo klientams rekomenduojame ja dengti visus paviršius. Skirtingų gamintojų skiriasi klampumu .Tikkurila- skystesnė ir daugiau susigeria, Meksa – tirštesnė, lengviau dengiasi, geresnė išeiga.Alkidinis lakas. Tai vandeniu skiedžiama medienos apsaugos priemonė, karštoje pirtyje virstanti elastinga, neatsparia trinčiai plėvele. Gerai plaunasi tik kambario temperatūroje. Negalima dengti pirties gultų!
Skirtingų gamintojų skiriasi klampumu.  Asmeninės patirties dėl išeigos neturime.