Parafino alyva Harvia 0.5L

1199

Parafino alyva Harvia – skirta medinių paviršių impregnavimui pirtyse.

Pirtims naudojama lengva mediena yra labai porėta ir dėl to tepli medžiaga. Į medieną įsigėrusį purvą visiškai pašalinti galima tik mechaniškai. Pirtyje naudojamos dviejų tipų medienos apsaugos priemonės, tai:

Medienos apsaugos priemonės parafino aliejų pagrindu. Šios priemonės įsigeria į  medieną ir uždaro jos poras – purvas lieka viršuje. Šia priemone apdorota mediena lengvai valosi muilo tirpalu. Labai įsisenėjusį purvą galima valyti ir kitomis priemonėmis, tačiau po to būtina gausiai nuplauti vandeniu, gerai išdžiovinti ir iš naujo nutepti šiomis priemonėmis. Keičia medienos spalvą, ji tampa sodresnė, išryškėja rievės (drebulė pilkėja). Malonu tai, kad po apdorojimo lieka natūralus medinis paviršius. Savo klientams rekomenduojame ja dengti visus paviršius. Skirtingų gamintojų skiriasi klampumu .Tikkurila- skystesnė ir daugiau susigeria, Meksa – tirštesnė, lengviau dengiasi, geresnė išeiga.

Alkidinis lakas. Tai vandeniu skiedžiama medienos apsaugos priemonė, karštoje pirtyje virstanti elastinga, neatsparia trinčiai plėvele. Gerai plaunasi tik kambario temperatūroje. Negalima dengti pirties gultų!
Skirtingų gamintojų skiriasi klampumu.  Asmeninės patirties dėl išeigos neturime.