Supi saunasuoja lakas pirtims

Akcija!

0,9L

899

2,7 L

2399

Alkidinis lakas medienai ir betonui Saunasuoja.

Priemonė skirta medinėms saunos, garinės, prausimosi ir poilsio patalpų sienoms ir luboms. Taip pat ją galima naudoti patalpų medinėms plokštėms ir betoniniams paviršiams padengti. Naudojant šią priemonę susidaro apsauginės medžiagos sluoksnis, atsparus vandeniui ir nešvarumams. Joje esančios medžiagos užkerta kelią juodavimui ir pelijimui.

Saunasuoja atspalvį galima keisti pagal Tikkurila lakų atspalvių lentelę.

Išeiga: 8-12 kv.m./1L

Instrukcijos: Nuo paviršiaus nuvalykite dulkes ir nešvarumus. Gruoblėtus paviršius nušlifuokite šveičiamuoju popieriumi. Nuvalykite dulkes, susidariusias šlifuojant. Prieš naudodami ir naudojimo metu tinkamai išmaišykite. Jei reikia, įpilkite šiek tiek vandens.Teptuku ant medinio paviršiaus išilgai medžio plaušų užtepkite du priemonės sluoksnius. Garinėje pakanka vieno sluoksnio. SUPI SAUNA priemone apdoroti paviršiai nelimpa po pusės valandos, o pakartotinai apdoroti normaliomis sąlygomis galima po 2-3 valandų.
Įrankius plaukite muilu ir vandeniu.

SAUGOKITE NUO ŠALČIO !
Gamintojas: TIKKURILA PAINTS OY, Vantaa, Suomija.

Pirtims naudojama lengva mediena yra labai porėta ir dėl to tepli medžiaga. Į medieną įsigėrusį purvą visiškai pašalinti galima tik mechaniškai. Pirtyje naudojamos dviejų tipų medienos apsaugos priemonės, tai:

Medienos apsaugos priemonės parafino aliejų pagrindu. Šios priemonės įsigeria į  medieną ir uždaro jos poras – purvas lieka viršuje. Šia priemone apdorota mediena lengvai valosi muilo tirpalu. Labai įsisenėjusį purvą galima valyti ir kitomis priemonėmis, tačiau po to būtina gausiai nuplauti vandeniu, gerai išdžiovinti ir iš naujo nutepti šiomis priemonėmis. Keičia medienos spalvą, ji tampa sodresnė, išryškėja rievės (drebulė pilkėja). Malonu tai, kad po apdorojimo lieka natūralus medinis paviršius. Savo klientams rekomenduojame ja dengti visus paviršius. Skirtingų gamintojų skiriasi klampumu .Tikkurila- skystesnė ir daugiau susigeria, Meksa – tirštesnė, lengviau dengiasi, geresnė išeiga.

Alkidinis lakas. Tai vandeniu skiedžiama medienos apsaugos priemonė, karštoje pirtyje virstanti elastinga, neatsparia trinčiai plėvele. Gerai plaunasi tik kambario temperatūroje. Negalima dengti pirties gultų!
Skirtingų gamintojų skiriasi klampumu.  Asmeninės patirties dėl išeigos neturime.