Harvia KIP

Harvia KIP45

26900

Produkto šiuo metu neturime.

Harvia KIP60

27900

Harvia KIP80

29500

Produkto šiuo metu neturime.

Harvia KIP90

29900

Produkto šiuo metu neturime.

 

Harvia KIP – tradicinė krosnelė asmeninėms pirtims su įmontuotu mechaniniu valdymu.

Akmenų konteineris talpina iki 25kg akmenų.

 

Krosnelės instrukcija

 

Harvia KIP45Harvia KIP60Harvia KIP80Harvia KIP90
GamintojasHarvia Oy, SuomijaHarvia Oy, SuomijaHarvia Oy, SuomijaHarvia Oy, Suomija
Galingumas kW4.5kW6.0kW8.0kW9.0kW
Pirtis nuo (m3)3578
Pirtis iki (m3)681214
Intensyviai naud. nuo (m3)3878
Intensyviai naud. iki (m3)461012
Montavimo būdasPakabinama ant sienosPakabinama ant sienosPakabinama ant sienosPakabinama ant sienos
Akmenų konteinerio talpa (kg)25252525
Krosnelės apdaila iš viršausNerūdijantis plienasNerūdijantis plienasNerūdijantis plienasNerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš priekioNerūdijantis plienasNerūdijantis plienasNerūdijantis plienasNerūdijantis plienas
Krosnelės apdaila iš šonųNerūdijantis plienasNerūdijantis plienasNerūdijantis plienasNerūdijantis plienas
Plotis (mm)410410410410
Gylis (mm)280280280280
Aukštis (mm)600600600600
Svoris be akmenų (kg)16161616
Saugus atstumas iš priekio (mm)20303040
Saugus atstumas iš šonų (mm)3550100120
Saugus atstumas iš viršaus (mm)1100110011001100

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Harvia KIP”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *