Aito AK57 ST

2,69900

Akmenų konteineris yra apšiltintas, todėl kūrenant neįkaista pirtis ir mažai įkaista metalinė krosnelės išorė. Tik tada, kai pradedama maudytis ir atidaromas garo dangtis, į pirtį plūsteli šilto oro srautas.

Aito krosnys yra labai ekonomiškos. Kūrenant, dėka papildomų oro padavimo kanalų, palaikomas antrinis degimas, todėl malkų šiluminė energija išnaudota maksimaliai. Uždaro apšiltinto akmenų konteinerio ir didelio kiekio akmenų dėka šiluma išsaugoma labai gerai ir jos užtenka labai ilgai. Aito krosnis duoda garo net kitą rytą po maudynės.
Aito krosnys gali sušildyti bet kokio dydžio pirtį. Krosnys gaminamos 6 dydžių. Dėka kokybiškai atliktos išorės apdailos Aito krosnys daug metų atrodo kaip naujos. Šios krosnys puikiai tinka šiuolaikinėms elitinėms pirtims.

 

Krosnelės instrukcija

 

Niekada nebuvo taip paprasta įsirengti dūminę pirtį, kaip dabar su krosnimi AITO. Tereikia paruoštus karščiui atsparius elementus sudėti į metalinius žiedus, pridėti akmenų ir galima kūrenti. Tai šiuolaikinės konstrukcijos baltos dūminės pirties krosnis, kur dūmai per akmenis patenka į kaminą. Pirtis su šia krosnimi galima įrenginėti ir gyvename name.
Ugnis einanti per uždarame konteineryje sudėtus akmenis, įkaitina juos iki raudonumo ir net baltumo. Akmenys tampa idealiai švarūs, o gaunamas garas yra pastovus ypač lengvas ir švelnus ilgą laiką. Ant gerai išdegintų akmenų nuo praeitos maudynės nelieka pridegusių alaus ir užpilų kvapų, gare nebūna dulkių ir suodžių.

 

 

Aito AK57 ST
Gamintojas Narvi Oy, Suomija
Pirtis nuo (m3) 9
Pirtis iki (m3) 20
Intensyviai naud. nuo (m3) 7
Intensyviai naud. iki (m3) 18
Akmenų konteinerio talpa (kg) 130
Akmenu konteinerio dangtis Yra
Pakuros durelės Špižinės
Pakuros viršaus storis Elementai iš karščiui atsparaus betono
Pakuros šonų storis Elementai iš karščiui atsparaus betono
Krosnelės apdaila iš viršaus Juoda emalė
Krosnelės apdaila iš priekio Juoda emalė
Krosnelės apdaila iš šonų Juoda emalė
570
Gylis (mm) 570
Aukštis (mm) 1160
Svoris be akmenų (kg) 240
Dūmtraukio diametras (mm) 150