Aito AK68

Aito AK68 / 78

3,89900

Užsakoma prekė

Akmenų konteineris yra apšiltintas, todėl kūrenant neįkaista pirtis ir mažai įkaista metalinė krosnelės išorė. Tik tada, kai pradedama maudytis ir atidaromas garo dangtis, į pirtį plūsteli šilto oro srautas.

Aito krosnys yra labai ekonomiškos. Kūrenant, dėka papildomų oro padavimo kanalų, palaikomas antrinis degimas, todėl malkų šiluminė energija išnaudota maksimaliai. Uždaro apšiltinto akmenų konteinerio ir didelio kiekio akmenų dėka šiluma išsaugoma labai gerai ir jos užtenka labai ilgai. Aito krosnis duoda garo net kitą rytą po maudynės.
Aito krosnys gali sušildyti bet kokio dydžio pirtį. Krosnys gaminamos 7 dydžių. Dėka kokybiškai atliktos išorės apdailos Aito krosnys daug metų atrodo kaip naujos. Šios krosnys puikiai tinka šiuolaikinėms elitinėms pirtims.

Brėžinyje AK-78 konstrukcija. Kito galingumo didelių Aito krosnelių konstrukcija skiriasi tik karščiui atsparių elementų kiekiu ir krosnelės matmenimis.

Niekada nebuvo taip paprasta įsirengti dūminę pirtį, kaip dabar su krosnimi AITO. Tereikia paruoštus karščiui atsparius elementus sudėti į metalinius žiedus, pridėti akmenų ir galima kūrenti. Tai šiuolaikinės konstrukcijos baltos dūminės pirties krosnis, kur dūmai per akmenis patenka į kaminą. Pirtis su šia krosnimi galima įrenginėti ir gyvename name.
Ugnis einanti per uždarame konteineryje sudėtus akmenis, įkaitina juos iki raudonumo ir net baltumo. Akmenys tampa idealiai švarūs, o gaunamas garas yra pastovus ypač lengvas ir švelnus ilgą laiką. Ant gerai išdegintų akmenų nuo praeitos maudynės nelieka pridegusių alaus ir užpilų kvapų, gare nebūna dulkių ir suodžių.

Krosnyje rekomenduojame naudoti specialius keraminius akmenis, kurie penkis kartus ilgiau tarnaus negu įprasti gamtiniai akmenys. Taip pat keraminiai akmenys įkaista dvigubai greičiau negu įprasti akmenys.

Aito AK68 su keraminiais akmenimis
GamintojasNarvi Oy, Suomija
Pirtis nuo (m3)14
Pirtis iki (m3)26
Intensyviai naud. nuo (m3)12
Intensyviai naud. iki (m3)24
Akmenų konteinerio talpa (kg)200
Akmenu konteinerio dangtisYra
Pakuros durelėsŠpižinės
Pakuros viršaus storisElementai iš karščiui atsparaus betono
Pakuros šonų storisElementai iš karščiui atsparaus betono
Krosnelės apdaila iš viršausJuoda emalė
Krosnelės apdaila iš priekioJuoda emalė
Krosnelės apdaila iš šonųJuoda emalė
Plotis (mm)680
Gylis (mm)680
Aukštis (mm)1390
Svoris be akmenų (kg)430
Dūmtraukio diametras (mm)150