Akmenų dėtuvės uždengimo modulis

Ermak 12-16 Krosnelėms

6400

Ermak 20-24 Krosnelėms

7500

 

 

Akmenų dėtuvės uždengimo modulis Ermak Premium krosnelėms.

 

Instrukcija

 

Modulis yra skirtas konvertuoti standartinę pirties krosnį į krosnį su uždara akmenų dėtuve.

Akmenų dėtuvės plieninis modulis uždengia akmenis iš viršaus, sukuria „termoso“ efektą ir padidina akmenų temperatūrą viduje. Modulio viduje esantys akmenys įkaitinami iki aukštesnės temperatūros, o tai leidžia gauti lengvesnius, smulkiai išsklaidytus garus.

Vanduo į akmenis esančius uždaroje akmenų dėtuvėje, gali būti tiekiamas per specialią garo patranką (nėra komplekte), kurią reikia įsigyti papildomai. Prieš montuodami modulį, pirmiausia turite sudėti akmenis, kad jie netrukdytų montuoti ir tvirtai pritvirtinti modulį prie krosnelės (modulis neturėtų gulėti ant akmenų). Taip pat būtina garo patranką įmontuoti į uždarų akmenų dėtuvės centrą. Sumontavus modulį, būtina užfiksuoti garo patrankos užpildymo kaklą ir uždėti modulį. Ant modulio viršaus dar dedami išoriniai pirties akmenys.

Modulis yra išardomos konstrukcijos, kad jį būtų galima lengvai montuoti su jau sumontuota pirties krosnimi su kaminu. Būtina tik atsukti tvirtinimo detales ir padalyti modulį į dvi dalis, tada įdėti jį už vamzdžio ir surinkti atgal.