Konvektorius Ermak Chrom

5900

Dūmtraukio konvektorius ERMAK CHROM D115 yra skirtas montuoti ant dūmtraukio vamzdžio, kurio skersmuo 115 mm, siekiant papildomai pašalinti šilumą ir apsaugoti nuo stiprios infraraudonosios spinduliuotės. Konvektorius užtikrina stiprią šilumos srauto konvekciją išilgai vamzdžio, jį aušindamas. Tai prailgins kamino vamzdžio tarnavimo laiką ir suteiks minkštesnę šiluminę spinduliuotę.

Taip pat vamzdžio konvektorius pagreitins patalpos prikaitimą, o dūmtraukio vamzdžiui taip pat suteiks gražesnę išvaizdą, nes krosnies eksploatavimo metu jis tamsėja ir praranda spalvą.

Produktas yra visiškai pagamintas iš chromuoto, karščiui atsparaus nerūdijančio plieno AISI 430. Jis nekeis spalvos net ir ilgesnį laiką naudojant krosnį.

Konvektoriaus aukštis yra 50 cm. Leidžiama naudoti kelis konvektorius vienu metu. Konstrukcija leidžia juos sumontuoti vienas ant kito, sujungus į jungtį.

Dūmtraukio konvektorius yra visiškai sulankstomas ir susideda iš kelių sujungtų sekcijų. Jis gali būti montuojamas ant jau sumontuoto vamzdžio, neardant kamino.