Juodalksnio tašai gultams 83x26mm A rūšis

Ilgis Nuo 0,4m Iki 0,9m Už M

170

Ilgis Nuo 1m Iki 1,7m Už M

220

Ilgis Nuo 1,8m Iki 3m Už M

290

 

Tašai gultams 83x26mm iš Lietuviškos Juodalksnio medienos.

Rūšiuojami į dvi rūšis:
A rūšis – galimi nedideli, neryškūs parudavimai – plėmeliai, arba taškeliai.
B rūšis – šakota arba su parudavimais, papilkėjimu mediena (Specialiai negaminama), kiekis ribotas.

Čia nurodoma ilginio metro kaina. Ilgiai būna įvairūs. Užsakant reiktų įrašyti bendrą ilgį (metražą), o pastabose nurodyti Jūsų norimą tašų ilgį ir vienetų kiekį.

Lietuviška mediena pirčių gultams:
Juodalksnis – Tamsi, su matoma struktūra lietuviška mediena( 1m3 sveria apie  500kg) . Kuo lengvesnė medžiaga tuo mažiau šilumos ji akumuliuoja savyje ir tuo greičiau atšala prie jos prisilietus. Lengvumu juodalksnis pralaimi ir liepai ir drebulei , tačiau savo tamsesnės spalvos dėka yra mažiau teplus. Juodalksnis su kiekvienu sudrėkinimu keis spalvą į tamsėjimo pusią : iš rausvo į bordo, iš bordinio į violetinį, iš violetinio į tamsiai rudą (juodą). Liepa ir drebulė netamsėja, tačiau šviesią medieną reikia dažniau plauti. Juodalksnio tamsėjimą pristabdo padengimas pirties gultams skirta alyva, tačiau jei po kiek tai laiko naudojimosi nuspręstumėt atnaujinti(atšveisti) juodalksnio pirtelę , tai alyvos nebenaudokit, nes nutepus alyva atnaujinta juodalksnio mediena taps tamsiai ruda nepataisomai.
Mes pastoviai perkame iš girininkijų ir gaminame iš lietuviško juodalksnio (atvežtinio medžio nenaudojam) , griežtai laikantis pirtinių medienos apdirbimo technologijų ir turime sandėlyje, ruošinių gultams (83x26mm) ir grindų grotelėms (43x26mm).  Ilgiai nuo 0,4m iki 3m su 10cm žingsniu (neturėsite nuostolių nupjaudami per ilgas dalis).

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Juodalksnio tašai gultams 83x26mm A rūšis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *