Liepinis tašas 40x26mm grindų grotelėms ir gultams

250

 

Tašai gultams ar grindų grotelėms 43x26mm iš Lietuviškos Liepos medienos.

Čia nurodoma ilginio metro kaina. Ilgiai būna įvairūs. Užsakant reiktų įrašyti bendrą ilgį (metražą), o pastabose nurodyti Jūsų norimą tašų ilgį ir vienetų kiekį.
A rūšis – galimi nedideli, neryškūs parudavimai – plėmeliai, arba taškeliai.

 

Lietuviška mediena pirtims:
Liepa – Šviesi, su matoma struktūra, malonaus kvapo, mažai skali ir lengviausia lietuviška mediena( 1m3 sveria apie 400kg, drebulė – 450kg, juodalksnis 500kg) . Kuo lengvesnė medžiaga tuo mažiau šilumos ji akumuliuoja savyje ir tuo greičiau atšala prie jos prisilietus.Liepinė pirtis pasižymi geru kvapu ir švelniu klimatu (tarkim drebulė turi nemalonų kvapą, o juodalksnis keičia spalvą į tamsėjimo pusią, be to juodalksnis “kaitriausias” iš tų medžių, taigi ir pirtis iš jo bus “spigiausia”). Pridėjus liepos energetines savybes ir tautosakos sukurtą įvaizdį (bičių numylėtas medis) – tai geriausia lietuviška mediena pirtims.
Mes pastoviai perkame iš girininkijų ir gaminame iš lietuviškos liepos (atvežtinio medžio nenaudojam) , griežtai laikantis pirtinių medienos apdirbimo technologijų ir turime sandėlyje, ruošinių gultams (83x26mm) ir grindų grotelėms (43x26mm ir 43x12mm), kampukų ir juostelių. Ilgiai nuo 0,4m iki 3m su 10cm žingsniu (neturėsite nuostolių nupjaudami per ilgas dalis). Gaminame ir juodalksnio ruošinius gultams (83x26mm) norintiems paįvairinti savo pirtį spalviškai.

Gamintojas : Geras garas