Liepos tašas gultams 90x26mm A klasė

Ilgis Nuo 0,4m Iki 0,9m Už M

300
1m

Produkto šiuo metu neturime.

Ilgis Nuo 1m Iki 1,7m Už M

370
1m

Ilgis Nuo 1,8m Iki 3m Už M

450
1m

 

 

Tašai gultams 90x26mm iš Liepos medienos.

Rūšiuojami į dvi rūšis:
A rūšis – galimi nedideli, neryškūs parudavimai – plėmeliai, arba taškeliai.
AB rūšis – su šakelėmis arba su parudavimais, papilkėjimais mediena (Specialiai negaminama), kiekis ribotas.

Čia nurodoma ilginio metro kaina. Ilgiai būna įvairūs. Užsakant reiktų įrašyti bendrą ilgį (metražą), o pastabose nurodyti Jūsų norimą tašų ilgį ir vienetų kiekį.

 

Mediena pirčių gultams:
Liepa – Šviesi, su matoma struktūra, malonaus kvapo, mažai skali ir lengviausia lietuviška mediena( 1m3 sveria apie 400kg, drebulė – 450kg, juodalksnis 500kg) . Kuo lengvesnė medžiaga tuo mažiau šilumos ji akumuliuoja savyje ir tuo greičiau atšala prie jos prisilietus.Liepinė pirtis pasižymi geru kvapu ir švelniu klimatu (tarkim drebulė turi nemalonų kvapą, o juodalksnis keičia spalvą į tamsėjimo pusią, be to juodalksnis “kaitriausias” iš tų medžių, taigi ir pirtis iš jo bus “spigiausia”). Pridėjus liepos energetines savybes ir tautosakos sukurtą įvaizdį (bičių numylėtas medis) – tai geriausia lietuviška mediena pirtims.
Mes pastoviai perkame iš girininkijų ir gaminame iš liepos , griežtai laikantis pirtinių medienos apdirbimo technologijų ir turime sandėlyje, ruošinių gultams (90x26mm) ir grindų grotelėms (43x26mm ir 45x13mm), kampukų ir juostelių. Ilgiai nuo 0,4m iki 3m su 10cm žingsniu (neturėsite nuostolių nupjaudami per ilgas dalis). Gaminame ir juodalksnio ruošinius gultams norintiems paįvairinti savo pirtį spalviškai.