Liepos dailylentė A-B klasė, plotis 70mm, ilgis nuo 1.80 iki 3.00m

2500

 

 

 

 

A-B klasė – mediena su galimais nedideliais, arba nelabai intensyviais patamsėjimais ir taškeliais, arba su mažomis, sveikomis nekrentančiomis šakomis.

Puiki  mediena pirčių sienoms ir luboms:
Liepa – Šviesi, su matoma struktūra, malonaus kvapo, mažai skali ir lengviausia lietuviška mediena( 1m3 sveria apie 400kg, drebulė – 450kg, juodalksnis 500kg) . Kuo lengvesnė medžiaga tuo mažiau šilumos ji akumuliuoja savyje ir tuo greičiau atšala prie jos prisilietus. Liepinė pirtis pasižymi geru kvapu ir švelniu klimatu (tarkim drebulė turi nemalonų kvapą, o juodalksnis tamsėja, be to juodalksnis „kaitriausias“ iš tų medžių, taigi ir pirtis iš jo bus „spigiausia“). Pridėjus liepos energetines savybes ir tautosakos sukurtą įvaizdį (bičių numylėtas medis) – tai geriausia lietuviška mediena pirtims.
Gaminame dailylentes kurių storis 14mm , plotis 70mm (dengiamasis), tai darome griežtai laikantis pirtims gaminamų dailylenčių technologijos,  ir rūšiuojame į tris kokybės klases ne pagal apdirbimo lygį, o pagal medienos švarumą. Ilgis nuo 2m iki 3m skersuota kas 10cm žingsniu.

Dėmesio: užsakymo formos pastabų lauke nepamirškite nurodyti jums reikalingų dailylentės ilgių (dailylentė skersuota, todėl kokybiška per visą ilgį; užsakant užleisti nereikia).