I-V 9-18 val.
VI 10-14 val. VII nedirbame
€250.00
Manoma, kad Nefritas turi gydomųjų savybių ir yra vaistas nuo beveik visų ligų. Įrodyta, kad nefritas pagerina miego kokybę, padidina raumenų tonusą, sukelia savaiminio valymosi procesus organizme, taip pat pagerina bendrą žmogaus savijautą. Šiuolaikinis mokslas įrodė gydantį nefrito poveikį sergant inkstų ir urogenitalinių organų ligomis.
Aukšta temperatūra nefritui nėra baisi. Staigių pokyčių atveju akmens struktūra ir paviršius nesideformuoja. Priešingai, kuo aukštesnė akmens kaitinimo temperatūra, tuo ilgiau jis išlaikys šilumą. Tai leidžia taupyti ne tik malkas, bet ir elektros energiją. Atlikus procedūras naudojant šį mineralą, pagerėja miego kokybė ir bendra organizmo būklė.
Visi akmenys būna plauti gamykloje, tačiau švara nepamaišys, todėl nuplaukite ir būtinai išdžiovinkite.
Akmenis dėkite, tolygiai užpildydami visą akmenų konteinerio plotą, taip, kad jie laikytusi atsirėmę vienas į kitą ir į krosnelės sieneles.
Kuo daugiau sudėsite akmenų tuo daugiau sukaupsite šilumos ir daugiau gausite garo, tačiau jeigu per akmenis necirkuliuoja oras – nešyla pirtis, perkaista ir greitai perdega kaitinimo elementai.
Virš kaitinimo elementų, priklausomai nuo krosnelės ir akmenų dydžio, uždėkite 5-8 cm akmenų taip, kad nesimatytų kaitinimo elementų. Didesnis kaupas akmenų paprasčiausiai nesušils. Jeigu šis sluoksnis suplonėjo ir pradėjo šviesti įkaitę tenai – neatidėliodami perrinkite akmenis ir pakeiskite sutrupėjusius.
Ant visų elektrinių ir malkinių krosnelių be išimties galima pilti vandenį. Galimo pilti vandens kiekis priklauso nuo akmenų kiekio, jų temperatūros ir krosnelės galingumo. Malkinei krosnelei labai svarbu šilumos nuėmimo efektyvumas. Jeigu papilsite per daug – atšals akmenys ir kartu visa pirtis.