Aito AK110 su keraminiais akmenimis

Aito AK68 / 78
Aito AK68 / 78
Aito AK68 / 78

15,25000

Užsakoma prekė

Akmenų konteineris yra apšiltintas, todėl kūrenant neįkaista pirtis ir mažai įkaista metalinė krosnelės išorė. Tik tada, kai pradedama maudytis ir atidaromas garo dangtis, į pirtį plūsteli šilto oro srautas.

Aito krosnys yra labai ekonomiškos. Kūrenant, dėka papildomų oro padavimo kanalų, palaikomas antrinis degimas, todėl malkų šiluminė energija išnaudota maksimaliai. Uždaro apšiltinto akmenų konteinerio ir didelio kiekio akmenų dėka šiluma išsaugoma labai gerai ir jos užtenka labai ilgai. Aito krosnis duoda garo net kitą rytą po maudynės.
Aito krosnys gali sušildyti bet kokio dydžio pirtį. Krosnys gaminamos 6 dydžių. Dėka kokybiškai atliktos išorės apdailos Aito krosnys daug metų atrodo kaip naujos. Šios krosnys puikiai tinka šiuolaikinėms elitinėms pirtims.

Brėžinyje AK-78 konstrukcija. Kito galingumo didelių Aito krosnelių konstrukcija skiriasi tik karščiui atsparių elementų kiekiu ir krosnelės matmenimis.

Niekada nebuvo taip paprasta įsirengti dūminę pirtį, kaip dabar su krosnimi AITO arba FERO. Tereikia paruoštus karščiui atsparius elementus sudėti į metalinius žiedus, pridėti akmenų ir galima kūrenti. Tai šiuolaikinės konstrukcijos baltos dūminės pirties krosnis, kur dūmai per akmenis patenka į kaminą. Pirtis su šia krosnimi galima įrenginėti ir gyvename name.
Ugnis einanti per uždarame konteineryje sudėtus akmenis, įkaitina juos iki raudonumo ir net baltumo. Akmenys tampa idealiai švarūs, o gaunamas garas yra pastovus ypač lengvas ir švelnus ilgą laiką. Ant gerai išdegintų akmenų nuo praeitos maudynės nelieka pridegusių alaus ir užpilų kvapų, gare nebūna dulkių ir suodžių.

 

 Aito AK95 su keraminiais akmenimis
GamintojasNarvi Oy, Suomija
Pirtis nuo (m3)65
Pirtis iki (m3)80
Intensyviai naud. nuo (m3)65
Intensyviai naud. iki (m3)75
Akmenų konteinerio talpa (kg)600
Akmenu konteinerio dangtisYra
Pakuros durelėsMetalinės
Pakuros viršaus storisMūrinama iš ugniai atsparių plytų surenkant krosnį
Pakuros šonų storisMūrinama iš ugniai atsparių plytų surenkant krosnį
Krosnelės apdaila iš viršausDažyta juoda spalva
Krosnelės apdaila iš priekioDažyta juoda spalva
Krosnelės apdaila iš šonųDažyta juoda spalva
Plotis (mm)1100
Gylis (mm)1100
Aukštis (mm)1580
Svoris be akmenų (kg)1725
Dūmtraukio diametras (mm)290