Harvia aromatų rinkinys pirtims 5x10ml

1899

 

Harvia Healing with Heat” saunos ir garinės pirties kvapų rinkinį sudaro penki skirtingi 10 ml kvapai. Kvapus galima naudoti įmaišius juos į vandenį (kuris pilamas ant karštų pirties krosnelės akmenų) ir tiesiai ant paviršių, skirtų kvapams garuoti, kaip kvapų indelis ar garų įranga.

Rinkinį sudaro šie kvapai: Breeze (eukaliptas), Balance (Ylang Ylang), Vitalize (citrina ir apelsinas), Activate (aštrioji pipirmėtė) ir Delight (kokosas ir vanilė).

Breeze (eukaliptas)
Eukaliptas nuramina, atveria kvėpavimo takus ir pagerina kvėpavimą. Leiskite savo raumenims atsipalaiduoti, mėgaudamiesi kvapniu šio kvapo prisilietimu.

Balance (ylang ylang)
Mėgaukitės harmonizuojančiu raminančio aromato pojūčiu. Sodrus ir gėlių aromato kvapas ylang-ylang subalansuoja jūsų kūną ir protą.

Vitalize (citrina ir apelsinas)
Šis gyvybingas kvapas susideda iš skirtingų citrusinių vaisių aromatų. Šis citrinų ir apelsinų mišinys suteikia energijos ir pakelia nuotaiką. Pradėkite dieną su gyvybingumo suteikiančiu citrusinių vaisių kvapu.

Activate (aštrioji pipirmėtė)
Suaktyvinkite savo pojūčius ir padidinkite budrumą naudodami pipirmėčių, cinamono ir eukalipto kvapų mišinį. Šis pikantiškas aromatinių kvapų mišinys – puikus pasirinkimas pavargusiam kūnui ir protui.

Delight (kokosas ir vanilė)
Pajuskite tropiką su nuostabiu kokoso ir vanilės kvapu. Šis skanus kvapas nukelia jus į garų rojų su stipriai saldžiais, tačiau švelniais kvapais.